قدم اول: دوره طراحی لباس خلاق پولساز

0(0 امتیازات)

توضیحات


مهارت طراحی لباس، ترکیبی از چندین هنر است که از توانایی طراحی اولیه و بسیار ساده آغاز می‌شود و اگر صبر و حوصله و پشتکار لازم را داشته باشید و آموزش ببینید و تمرین کنید در نهایت یک طراح لباس ماهر خواهید شد که قادر است، ایده‌های جدید و خلاقانه‌ای را وارد دنیای مد کند. دوره طراح لباس خلاق پولساز  یکی از پله‌هاییست که شما را به قله موفقیت می رساند و به شما کمک میکند تا بتوانید تخصص خود را پیدا و از آن پول بسازید. شما راه و رسم اصولی طراحی لباس را قدم به قدم آموزش میبینید که به آن اصول دیزاین میگویند.

در این دوره ، نشست لباس،طراحی بر اساس عیوب اندامی ، رنگ شناسی و انواع لاین های لباس به همراه بیش از 20 تکنیک خلاقیت در لباس به شما آموزش داده می شود و در کنارش کلی بهتون ایده دادم که علایقتون پیدا کنید،در ادامه شما  قادر به آنالیز کالکشن ها می شوید و راه های شناخت ترند ها را می توانید بررسی و در لاین تخصصی خود اجرا کنید.

در پایان این دوره می توانید لاین مورد علاقه و تخصصی خود را پیدا کنید و با آموزش های داده شده شروع به کار کنید و به درامد برسید.در جلسه اخر برای شما عزیزان فیلمی ازصحبت ها و تجربیات افراد که چگونه در این حوزه موفق شدن و چه راه هایی پیمودن ارائه می شود به شما کمک می کند تا مسیر درست را انتخاب کنید.

*این دوره در 3 قدم به شما ارائه شده استکه هر قدم پیشنیاز دوره بعدی است.*

نکته مهم:دوست عزیز دوره تهیه شده فقط جهت استفاده شما که بهای آن را پرداخت کردید می باشد در غیر این صورت اینجانب به هیچ عنوان رضایت نداشته و قانونا استفاده از آن برای شخص دیگر حرام می باشد.

*یک خبر خوب*

از زمانیکه اولین قدم را خرید می‌کنید‌، هدیه سایت به شما این است که‌، می‌توانید تا 21 روز پس از آن تاریخ‌، قدم دوم را با تخفیف به مبلغ 200.000 تومان خرید نمایید و به همین ترییب‌،

دوباره 21 روز  پس از خرید قدم دوم فرصت دارید تا قدم سوم را با تخفیف به مبلغ 200.000 تومان خرید نمایید.

به عبارت دیگر‌، اگر طبق این سیستم پیش بروید، شما فقط اولین قدم را با قیمت اصلی تهیه می‌کنید و می‌توانید در طی این فاصله‌ی زمانی (یعنی تا 21 روز پس از خرید هر قدم)‌، قدم بعدی را با تخفیف ویژ‌‌ه‌ خرید نمایید ولی پس از اتمام  این فرصت 21 روز‌ه، قدم بعدی‌، فقط با قیمت اصلی ارائه می‌شود.

تخفیف ویژه

قدم اول: دوره طراحی لباس خلاق پولساز

قدم دوم: دوره طراح لباس خلاق پولساز

قدم سوم: دوره طراح لباس خلاق پولساز

درباره دوره

زمان آموزش این دوره 3 ماه است و مدت زمان پشتیبانی ۶ ماه به شما عزیزان اختصاص داده می شود. لطفا پس از پایان دوره نظرات خود را نسبت به سطح و آموزش دوره در قسمت نظرات بیان کنید❤️
نمایش بیشتر

What I will learn?

  • این دوره صفر تا صد اصول طراحی لباس را آموزش میبینید ،حرفه ای که علاقه دارید پیدا و شروع میکنید و پول می سازید

برنامه درسی دوره

مقدمه

  • video
    08:09

جلسه اول – آموزش خطوط روی بدن و آموزش مانکن تکنیکال

جلسه دوم _ آموزش انواع چین در لباس

جلسه سوم _ آموزش طراحی و بررسی خلاقیت در یقه

جلسه چهارم _ آموزش طراحی و بررسی خلاقیت در آستین

جلسه پنجم _ آموزش طراحی و بررسی خلاقیت در دامن

جلسه ششم _ آموزش طراحی و بررسی خلاقیت در شلوار

جلسه هفتم _ آموزش نشست انواع لباس روی مانکن بر اساس جلسات قبل

جلسه هشتم _ مفهوم هنرهای تجسمی در لباس

جلسه نهم _ مفهوم استفاده انواع خط در لباس

رتبه بندی و بررسی دانشجویان

هنوز بررسی نشده است
هنوز بررسی نشده است
1,300,000 تومان